• OGŁOSZENIE!

Zabawa choinkowa odbędzie się 01.02.2018r. (czwartek).
            W tym dniu dzieci przebierają się w stroje karnawałowe.

Karnawał

• PODZIĘKOWANIA!

• Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to,
            kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

Z całego serca dziękujemy rodzicom dzieci z grupy " Słoneczka" za  pomoc w przygotowaniu szlachetnej paczki.

• Ankieta

dla rodziców dzieci w wieku do 3 lat

Szanowni Państwo, poprzez poniższą ankietę chcemy poznać opinię  mieszkańców Gminy Chmielnik na temat :

-   zapotrzebowania na żłobek w   Gminie Chmielnik,

-  sytuację matek z dziećmi do lat 3 na ryku pracy.

Ankieta jest anonimowa i dobrowolna, jednak informacje jakie uzyskamy będą nam potrzebne dla zaplanowania dalszych prac inwestycyjnych.

Prosimy o wypełnienie ankiety do 30 listopada 2017 roku.

Druki są dostępne  w :

- Urzędzie Miasta i Gminy Chmielnik ( parter),

- Przedszkolu Samorządowym w Chmielniku oraz filii w Suchowoli,

- Szkole Podstawowej w Chmielniku oraz w filiach w Suchowoli i Lubanii ;

- Zespole Palcówek Oświatowych w Piotrkowicach ;

- na stronie internetowej www.chmielnik.com

- na stronie internetowej www.przedszkolechmielnik.edupage.org

ankieta_zlobek_1.docx

• PODZIĘKOWANIE!

• Serdeczne podziękowania dla  Pani Patrycji Wykurz mamy Maxymiliana Wykrza z grupy Pszczółki oraz Pana Chelickiego taty Szymona Chelickiego z grupy Krasnoludki za  ofiarownie zniczy.  Dzieci zapaliły je na Cmentarzu Wojennym w Chmielniku.

Bardzo Dziękujemy!

• OGŁOSZENIE!

• Dnia 16 listopada 2017 r., o godz. 16.00, odbędzie się zebranie Rodziców dzieci 5-letnich z psychologiem z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chmielniku.

• PODZIĘKOWANIE

Serdeczne podziękowania dla  Pana Kamila Kryczki taty Michała Kryczki z grupy Pszczółki za  ofiarownie puzzli oraz płyt DVD z bajkami.

Bardz Dziękujemy!

• OGŁOSZENIE!

• Dnia 14.09.2017 (czwartek) o godz. 16.00 , odbędzie się zebranie z rodzicami w sprawie organizacji roku szkolnego 2017/2018.

• O G Ł O S Z E N I E

ZMIANA  TERMINU

ROZPOCZĘCIA  ZAJĘĆ  PRZEDSZKOLNYCH

SZANOWNI   PAŃSTWO

W związku z opóźnieniem w zakończeniu prac remontowych
            w celu zapewnienia bezpieczeństwa dla dzieci i nauczycieli zajęcia przedszkolne rozpoczną się:

- w Przedszkolu w Chmielniku od dnia 11 września 2017 roku

- w Przedszkolu w Suchowoli od dnia 4 września 2017 roku.

DYREKCJA  PRZEDSZKOLA  BARDZO  PRZEPRASZA RODZICÓW  ZA  UTRUDNIENIA.

Rodziców dzieci, którzy będą mieli problem w dniach od 4 do 8 września 2017 roku z zapewnieniem opieki dla dziecka prosimy
            o kontakt z wychowawcą grupy.

Iwona Misterkiewicz

• Zebranie z rodzicami

• Dnia 01.09.2017 (piątek) o godz. 16.30 w Suchowoli, odbędzie się zebranie z rodzicami dzieci tam uczęszczających, w sprawie organizacji roku szkolnego 2017/2018.

• PODZIĘKOWANIE

Serdeczne podziękowania dla rodziców dzieci z Grupy Gromadka Puchatka: dla  Pana Pawła Kryczki taty Krzysia Kryczki  za naprawę zabawek, dla Pana Mariusza Pawłowskiego taty Julii Pwłowskiej za przygotowanie i przeprowadzenie "Spotkania z policjantem" oraz ofiarownie malowanek dla dzieci, dla Pana Jarosława Gajka taty Luizy Gajek za naprawę stolików oraz panu Tomaszowi Kamoli tacie Stefana Kamoli za podarowanie i przywiezienie choinki.

Dziękujemy za wielkie serce i okazaną pomoc.

• PODZIĘKOWANIE

Szczególne podziękowania dla Pani Barbary Binkowskiej babci Michała Kala z grupy Słoneczka za zaangażowanie i nieocenioną pomoc w organizacji oddziału, dzięki Pani pomocy dzieci zyskały piękne zabawki, klocki, układanki i pomoce edukacyjne.

Bardzo dziękujemy!

DRODZY RODZICE !!!

Serdecznie dziękujemy Państwu za „ wielkie serce” i włączenie się w zbiórkę darów dla psów i kotów ze schroniska w Dyminach.

Wszystkie podarowane przez Państwa rzeczy zostały przekazane do schroniska przez dzieci z grup: Krasnoludki i Pszczółki.

Bardzo Dziękujemy!!

• PODZIĘKOWANIE

Serdeczne podziękowania dla mamy Michała Kala z Grupy Słoneczka - Pani Anicie Kal
            za zaangażowanie w znalezieniu sponsorów.
            Podarowane dzieciom klocki, kredki, układanki
            i pomoce edukacyjne, wzbogaciły  i uatrakcyjniły zabawy w nowo powstałym oddziale.

Dziękujemy również za ofiarowaną choinkę oraz ozdoby świąteczne.

Serdecznie dziękujemy.

• OGŁOSZENIE!!!

Zabawa choinkowa odbędzie się 26.01.2017r. (czwartek).
            W tym dniu dzieci przebierają się w stroje karnawałowe.
            Karnawał

OGŁOSZENIE!!!
            W środę 04.01.2017r. o godz. 16 tej, odbędzie się zebranie rodziców wszystkich grup.
          • SPOTKANIE Z PSYCHOLOGIEM

23 listopada o godz. 16.00 odbędzie sie spotkanie z psychologiem. Od godz. 15.00 zapraszamy na indywidualne rozmowy z psychologiem.

• ZEBRANIE Z RODZICAMI

• Zebranie z rodzicami dotyczące organizacji roku szkolnego 2016/17 odbędzie się:

30.08.2016 r. godz. 16.00 - Przedszkole w Chmielniku

31.08.2016 r. godz. 16.00 - Przedszkole w Suchowoli

• WAKACJE

• Do 28 czerwca 2016 r. proszę zgłaszać dzieci chętne na miesiąc lipiec. Oddział będzie czynny w Suchowoli.

• LISTY DZIECI PRZYJĘTYCH

•         W przedszkolu została opublikowana lista kandydatów przyjętych na rok szkolny 2016/17 do Przedszkola w Chmielniku i Suchowoli.

• 1% DLA MOJEGO PRZEDSZKOLA

• RODZICU! Przekaż 1% swojego podatku na przedszkole do którego uczęszcza Twoje dziecko.

Nr KRS - 0000031762, cel szczegółowy 023600000463 Samorządowe Przedszkole w Chmielniku.