• Informacja

• Utworzenie nowych miejsc przedszkolnych w Samorządowy Przedszkolu w Chmielniku oraz Oddziale Zamiejscowym w Suchowoli

info_na_strone.docx

Samorządowe Przedszkole w Chmielniku jest realizatorem projektu pn. ,, Przyjazne przedszkole- zapewnianie miejsc wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Samorządowym w Chmielniku”

Celem głównym projektu jest zwiększenie miejsc wychowania przedszkolnego o 35 os ( 13M/22K) w dwóch punktach przedszkolnych : w Chmielniku (20 os) oraz Suchowoli (15os), przy jednoczesnym rozszerzeniu oferty edukacyjnej o dodatkowe zajęcia dla całej grupy projektowej.

Wskaźnikiem rezultatu jest wzrost liczny dzieci objętych wychowaniem przedszkolnym w dwóch Punktach Przedszkolnych na terenie gminy Chmielnik, wskaźnikiem produktu jest liczba miejsc wychowania przedszkolnego utworzonych w ramach projektu.

Całkowita wartość projektu 396 451,76 zł , w tym wartość dofinansowania 332 231,76 zł.

Okres realizacji:01.10.2017-31.07.2017

W efekcie projektu powstanie 35 miejsc przedszkolnych, które zostaną utrzymane przez okres 2 lat.

W ramach działań projektowych wdrażane są następujące zadania:

1. Dostosowanie pomieszczeń do potrzeb utworzenia dodatkowych miejsc przedszkolnych: w tym zakup mebli, wykładziny, dostosowanie oświetlenia, zakup leżaków, puf, doposażenia kuchni, placu zabaw.
          2. Realizacja podstawy programowej i wychowania przedszkolnego
          3. Realizacja zajęć dodatkowych i specjalistycznych, którymi objęte są wszystkie dzieci.
          4. Organizacja wyjazdów i wyjść edukacyjnych do teatru Kubuś, Manufaktury Karmelu oraz mini zoo w Lisowie.

Projekt współfinasowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020”.

Działanie nr 8.3.0 Upowszechnienie i wzrost jakości edukacji przedszkolnej , poddziałanie nr 8.3.1. Upowszechnienie i wzrost jakości edukacji przedszkolnej.

Znalezione obrazy dla zapytania fundusze europejskie województwo świętokrzyskie