• Zakrętki dla Zuzi

•        W roku szkolnym 2012/13 Przedszkolaki brały udział w akcji "Misiek Zdzisiek zbiera zakrętki". Dzieci zebrały 112 kg zakrętek, które zostały przekazane dla chorej Zuzi z Buska-Zdroju.

• Opłaty za przedszkole.

• 12 lutego 2013 roku o godzinie 16.00 odbędzie się zebranie z rodzicami w związku ze zmianami  w naliczaniu opłat za przedszkole.

Zmiana ta obowiązywać będzie od 1 marca 2013 r.

Serdecznie zapraszamy, obecność obowiązkowa.

• UWAGA!!!! ZMIANA W OPŁATACH ZA PRZEDSZKOLE

• Zgodnie z Uchwałą Nr XXVI/218/2012 Rady Miejskiej w Chmielniku z dnia 28 grudnia 2012 r. ulegnie zmiana sposobu naliczania opłat za przedszkole.

Ustala się, iż opłata za świadczenia wynosi:

1. za 1 godzinę - 0,15 % minimalnego wynagrodzenia miesięcznego za pracę ustalonego na podstawie odrębnych przepisów,

2. za 2 godziny i więcej - 0,30 % minimalnego wynagrodzenia miesięcznego za pracę ustalonego na podstawie odrębnych przepisów.

Więcej informacji w zakładce "O przedszkolu - opłaty za przedszkole"

• Certyfikat

•   Samorządowe Przedszkole w Chmielniku zdobyło kolejny certyfikat poświadczający, że placówka wzięła udział w programie

" Usuwając bariery w komunikacji, zapobiegasz izolacji" i niesie pomoc dzieciom z wadami wymowy oraz dba o poprawną polszczyznę.

• ZABAWA CHOINKOWA

• 10 stycznia 2013 r. w naszym przedszkolu odbędzie się zabawa karnawałowa, w trakcie której dzieci odwiedzi Świety Mikołaj.

• Życzenia świąteczne

• ABY ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA BYŁY RADOŚCIĄ I SPOKOJEM, A NOWY ROK DOBRYM CZASEM

ŻYCZĄ

PRZEDSZKOLAKI I PRACOWNICY

SAMORZĄDOWEGO PRZEDSZKOLA W CHMIELNIKU

• Opłaty za przedszkole

• Zgodnie z Uchwałą Nr XIII/83/2011 Rady Miejskiej w Chmielniku z dnia 28 października 2011 r. opłaty za przedszkole proszę wpłacać do 15 każdego miesiąca. Po tym terminie od 1 stycznia 2013 r. będą naliczane odsetki.

• Spotkanie z rodzicami

• 10 grudnia 2012 r.  o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci uczęszczających do Samorządowego Przedszkola w Chmielniku dotyczące zabawy choinkowej.

• Spotkanie z rodzicami

• 16 listopada 2012 r. o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie rodziców z psychologiem. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców.

• Policjant

• 24 października 2012 r. o godz. 9.30 odbędzie się spotkanie dzieci z policjantem. Temat spotkania - bezpieczeństwo.

• Teatrzyk

• 16 października 2012 r. o godz. 10.30 w Chmielnickim Centrum Kultury odbędzie się przedstawienie teatralne pt. Śłońce w dolinie Muminków - teatr Kubuś z Kielc.

• Zjeżdzalnia

• Dzieci z przedszkola uczestniczyły w zajęciach ruchowych na zjeżdzalni - współorganizatorem był Skok Jaworzno (zdjęcia w albumie fotograficznym)

• Teatrzyt Skrzat

• 25 września 2012 r. o godz. 9.00 odbędzie się przedstawienie teatru Skrzat z Krakowa pt. " Asia w krainie baśni".

• Zajęcia w bibliotece

• Dzieci z grupy Smerfy uczestniczyły w zajęciach w Bibliotece Miejskiej w Chmielniku. Wszystkie dzieci zostały zapisane do biblioteki - teraz są już czytelnikami !!!!!!

• Zebranie z rodzicami

• 11 września o godz. 16.00 zapraszamy wszystkich rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola w roku szkolnym 2012/13 na zebranie organizacyjne.