• PODZIĘKOWANIE

•        W imieniu naszej placówki i jej wychowanków pragniemy wyrazić głęboką wdzięczność za ofiarowaną pomoc i przekazanie na rzecz przedszkola:

- rodzicom Mirze i Pawłowi Gruba za przekazanie do grupy "Biedronki" kolekcji 30 płyt CD z bajkami dla dzieci,

- rodzicom Justynie i Leszkowi Wesołowskim za przekazanie do grupy "Biedronki" odtwarzacza płyt CD,

- rodzicom Monice i Łukaszowi Jamioł za przekazanie zabawek i pomocy dedaktycznych dla dzieci z grupy "Krasnoludki"

oraz

- anonimowemu ofiarodawcy za przekazanie meblościanki do gabinetu logopedycznego.

• PODZIĘKOWANIE

•         Do sali zajęć dzieci 4-letnich "Gromadka Puchatka" zakupione zostały nowe meble sfinansowane ze środków Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła" w ramach projektu "1% dla mojej szkoły". Wsparcia finansowego na zakup tych mebli udzielił nam również Urząd Miasta I Gminy w Chmielniku. Serdecznie dziękujemy wszystkim wpłacającym oraz p. Burmistrzowi Miasta i Gminy Chmielnik.

• Certyfikaty

• Przedszkole otrzymało nowe certyfikaty w zakresie:

1. bezpiecznych postaw i zachowań na drodze, w domu, przedszkolu i na wakacjach,

2. poszerzenia wśród dzieci wiedzy na temet zawodów,

3. poszerzenia wśród dzieci wiedzy na temet pór roku.

• Listy dzieci

• W przedszkolu została wywieszona lista dzieci przyjętych do Samorządowego Przedszkola w Chmielniku na rok szkolny 2015/16.

• Spotkanie z rodzicami

•       Spotkanie organizacyjne na nowy rok szkolny 2013/14 odbędzie się 30 sierpnia 2013 r.   o godz. 16.00. Wyprawka dla dzieci 3,4-letnich znajduje się w zakładce "O przedszkolu"

• BAŃKI MYDLANE

•       Największe bańki mydlane pofruną przy synagpodze w Chmielniku. Zapraszamy wszystkie dzieci do zabawy z bańkami mydlanymi 29 sierpnia 2015 r. o godz. 15.00.

• Teatrzyk Kubuś

• Najstarsze grupy z naszego przedszkola wyjeżdzają do Kielc do teatrzyku KUBUŚ na przedsztawienie  KUKURYKU NA PATYKU

5.06.2014 R. GRUPA BIEDRONKI

6.06.2014 R. GRUPA GROMADKA PUCHATKA

Wyjazd dzieci o godz. 8.00

• Opłaty za przedszkole

• Od 1 października 2013 r. wpłaty za przedszkole (żywienie, opłata za dodatkowe godziny-do 15 każdego miesiaca) będzie można dokonać bezpośrednio na konto przedszkola (nr konta 21 8483 0001 2001 0000 0147 0001 BS w Chmielniku).

Szczegółowych informacji udziela dyrektor przedszkola, intendent.