• PODZIĘKOWANIE

Serdeczne podziękowania dla  Pana Kamila Kryczki taty Michała Kryczki z grupy Pszczółki za  ofiarownie puzzli oraz płyt DVD z bajkami.

Bardz Dziękujemy!

• OGŁOSZENIE!

• Dnia 14.09.2017 (czwartek) o godz. 16.00 , odbędzie się zebranie z rodzicami w sprawie organizacji roku szkolnego 2017/2018.

• PODZIĘKOWANIE

Szczególne podziękowania dla Pani Barbary Binkowskiej babci Michała Kala z grupy Słoneczka za zaangażowanie i nieocenioną pomoc w organizacji oddziału, dzięki Pani pomocy dzieci zyskały piękne zabawki, klocki, układanki i pomoce edukacyjne.

Bardzo dziękujemy!

DRODZY RODZICE !!!

Serdecznie dziękujemy Państwu za „ wielkie serce” i włączenie się w zbiórkę darów dla psów i kotów ze schroniska w Dyminach.

Wszystkie podarowane przez Państwa rzeczy zostały przekazane do schroniska przez dzieci z grup: Krasnoludki i Pszczółki.

Bardzo Dziękujemy!!