• Program adaptacyjny

• Zapraszamy wszystkich rodziców dzieci nowo przyjętych do przedszkola do udziału w programie adaptacyjnym. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem spotkań w zakładce PROGRAMY.

• I miejsce w konkursie

• Dzieci z grupy PAJACYKI p. Małgorzaty Ślusarskiej zajęły I miejsce w konkursie plastycznym " EKOLUDEK" - II edycja. Delegacja grupy odegrała nagrodę 25 czerwca 2012 r. w Krzyżanowicach. Zdjęcia przedstawiamy w zakładce album fitograficzny.

• Dzień Dziecka

• 1 czerwca 2012 r. z okazji Dnia Dziecka na placu zabaw zostaną zorganizowane gry i zabawy oraz grill dla przedszkolaków. Zapraszamy wszystkie dzieci uczęszczające do przedszkola i nowo przyjęte na rok szkolny 2012/13.

Prosimy o stosowny ubiór dzieci na ten dzień.

• Teatrzyk Kubuś

• Najstarsze grupy z naszego przedszkola wyjeżdzają do Kielc na przedstawienie "NA JAGODY" do teatrzyku Kubuś

24.05. 2012 r. grupa Pajacyki

25.05.2012 r. grupa Iskierki

• Dzień Mamy i Taty

• Serdecznie zapraszamy rodziców na występy dzieci z okazji Dnia Mamy i Taty

24.05.2012 r. grupa Muchomorki

30.05.2012 r. grupa Iskierki

31.05.2012 r. grupa Pajacyki

5.06.2012 r. grupa Gromadka Puchatka

• W przedszkolu została wywieszona lista dzieci przyjętych na rok szkolny 2012/2013. Przyjęto 107 dzieci.

• Certyfikat "BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE"

• Przedszkole promuje nawyki prozdrowotne i świadomość ekologiczną najmłodszych w ramach programu "Zdrowy Początek". Zdobyliśmy certyfikat "BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE". Priorytet - zdrowie oraz aktywność najmłpodszych.

• 23 kwietnia 2012 roku o godz. 10.15 odbędzie sie koncert z Filharmonii Kieleckiej.

• 18 kwietnia 2012 roku o godzinie 10.30 wykonywane będą zdjęcia dzieciom przez firmę FOTOGAMA.

• Przedstawienie teatralne

• 4 kwietnia 2012 roku o godz. 10.00 w Chmielnikckim Centrum Kultury odbędzie się przedstawienie teatralne pt. "Piotruś Pan i Piraci". Przedstawienie będzie wystawione przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa.