• 29sty
      • 05sty
          • PODZIĘKOWANIA!

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to,
            kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

Z całego serca dziękujemy rodzicom dzieci z grupy " Słoneczka" za pomoc w przygotowaniu szlachetnej paczki.

PODZIĘKOWANIA! - Obrazek 1PODZIĘKOWANIA! - Obrazek 2PODZIĘKOWANIA! - Obrazek 3

18gru

dla rodziców dzieci w wieku do 3 lat

Szanowni Państwo, poprzez poniższą ankietę chcemy poznać opinię mieszkańców Gminy Chmielnik na temat :

- zapotrzebowania na żłobek w Gminie Chmielnik,

- sytuację matek z dziećmi do lat 3 na ryku pracy.

Ankieta jest anonimowa i dobrowolna, jednak informacje jakie uzyskamy będą nam potrzebne dla zaplanowania dalszych prac inwestycyjnych.

13lis
          • PODZIĘKOWANIE!

Serdeczne podziękowania dla Pani Patrycji Wykurz mamy Maxymiliana Wykrza z grupy Pszczółki oraz Pana Chelickiego taty Szymona Chelickiego z grupy Krasnoludki za ofiarownie zniczy. Dzieci zapaliły je na Cmentarzu Wojennym w Chmielniku.

Bardzo Dziękujemy!

22lis
          • OGŁOSZENIE!

Dnia 16 listopada 2017 r., o godz. 16.00, odbędzie się zebranie Rodziców dzieci 5-letnich z psychologiem z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chmielniku.

30paź
          • PODZIĘKOWANIE

Serdeczne podziękowania dla Pana Kamila Kryczki taty Michała Kryczki z grupy Pszczółki za ofiarownie puzzli oraz płyt DVD z bajkami.

Bardz Dziękujemy!

28wrz
      • 13wrz

O G Ł O S Z E N I E

ZMIANA TERMINU

ROZPOCZĘCIA ZAJĘĆ PRZEDSZKOLNYCH

SZANOWNI PAŃSTWO

W związku z opóźnieniem w zakończeniu prac remontowych
            w celu zapewnienia bezpieczeństwa dla dzieci i nauczycieli zajęcia przedszkolne rozpoczną się:

- w Przedszkolu w Chmielniku od dnia 11 września 2017 roku

31sie
      • 31sie
          • PODZIĘKOWANIE

Serdeczne podziękowania dla rodziców dzieci z Grupy Gromadka Puchatka: dla Pana Pawła Kryczki taty Krzysia Kryczki za naprawę zabawek, dla Pana Mariusza Pawłowskiego taty Julii Pwłowskiej za przygotowanie i przeprowadzenie "Spotkania z policjantem" oraz ofiarownie malowanek dla dzieci, dla Pana Jarosława Gajka taty Luizy Gajek za naprawę stolików oraz panu Tomaszowi Kamoli tacie Stefana Kamoli za podarowanie i przywiezienie choinki.

09kwi
          • PODZIĘKOWANIE

Szczególne podziękowania dla Pani Barbary Binkowskiej babci Michała Kala z grupy Słoneczka za zaangażowanie i nieocenioną pomoc w organizacji oddziału, dzięki Pani pomocy dzieci zyskały piękne zabawki, klocki, układanki i pomoce edukacyjne.

Bardzo dziękujemy!

08wrz
          • PODZIĘKOWANIE

Serdeczne podziękowania dla mamy Michała Kala z Grupy Słoneczka - Pani Anicie Kal
            za zaangażowanie w znalezieniu sponsorów.
            Podarowane dzieciom klocki, kredki, układanki
            i pomoce edukacyjne, wzbogaciły i uatrakcyjniły zabawy w nowo powstałym oddziale.

Dziękujemy również za ofiarowaną choinkę oraz ozdoby świąteczne.

09sty
          • OGŁOSZENIE!!! Zabawa choinkowa odbędzie się 26.01.2017r. (czwartek). W tym dniu dzieci przebierają się w stroje karnawałowe. Karnawał OGŁOSZENIE!!! W środę 04.01.2017r. o godz. 16 tej, odbędzie się zebranie rodziców wszystkich grup.
        06sty
      • 06sty